Umowa na realizację inwestycji poprawy efektywności budynku nr 4 w Reszlu podpisana

Dzisiaj starosta kętrzyński Michał Kochanowski oraz wicestarosta Andrzej Lewandowski podpisali umowę z firmą Karol Szymon Siłkowski „ARS” z Reszla na realizację projektu pn.: „Poprawa efektywności energetycznej budynku nr 4 Zespołu Szkół im. Macieja Rataja przy ul. W. Łukasińskiego w Reszlu wraz ze zmianą sposobu użytkowania na Powiatowy Dom Dziecka”. Wartość robót budowlanych wynosi: 904 069,68 zł. Zadanie jest przedmiotem dofinansowania w ramach programu unijnego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 w zakresie działania „Efektywność energetyczna w budynkach publicznych” w kwocie: 605 363,99 zł. Przewidywany czas realizacji zadania: 1 marca – 31 sierpnia 2021 r.

Zdjęcie przedstawia starostę kętrzyńskiego Michała Kochanowskiego, wicestarostę Andrzeja Lewandowskiego oraz wykonawcę inwestycji Karola Szymon Siłkowskiego podpisujących umowę
Zdjęcie przedstawia starostę kętrzyńskiego Michała Kochanowskiego podpisującego umowę