Podpisanie umowy na dostęp do Geoportalu Powiatu Kętrzyńskiego

Podpisanie umowy na dostęp do Geoportalu Powiatu Kętrzyńskiego

W dniu 8 listopada 2019 roku w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kętrzynie została podpisana pierwsza umowa na dostęp do Geoportalu Powiatu Kętrzyńskiego w trybie chronionym. Przedmiotowa umowa została podpisana z Panem Damianem Biłdą geodetą-klasyfikatorem, który prowadzi firmę „Kętrzyńskie Biuro Geodezji” z siedzibą w Kętrzynie przy ul. Dąbrowskiego 22.

Po podpisaniu umowy użytkownik otrzymał login i hasło do portalu. Geodeta w związku z dostępem do portalu uzyskał możliwość zgłaszania prac geodezyjnych drogą elektroniczną, co z pewnością ułatwi mu pracę oraz pozwoli zaoszczędzić czas, gdyż dostęp do strony jest możliwy przez całą dobę zarówno z biura jak i domu.

Wnioski o dostęp do Geoportalu w trypie chronionym są dostępne w siedzibie Starostwa Powiatowego w Kętrzynie w Powiatowym Ośrodku dokumentacji Geodezyjnej w pokoju nr 12.

Wszelkich niezbędnych informacji dotyczących wniosku i otrzymania dostępu do portalu udziela Pan Andrzej Maliński pod nr telefonu: 897511734 lub w drodze e-mail: andrzej.malinski@starostwo.ketrzyn.pl


Comments are closed.