Karta Seniora 60+ Powiatu Kętrzyńskiego ma kolejnych partnerów! Od listopada oferta zniżek dla seniorów poszerzyła się o sześć kolejnych punktów. A to nie koniec!

Pierwsze dwa tygodnie funkcjonowania karty można uznać za duży sukces. Swoje karty odebrało już blisko 3000 seniorów z całego powiatu! Ogromne zainteresowanie programem pozwoliło nam poszerzyć ofertę o kolejne punkty handlowe i usługowe. Od listopada seniorzy mogą korzystać ze zniżek w nowych miejsca, a to nie koniec. Już niebawem oferta dla posiadaczy karty poszerzy się o kolejne miejsca.

Nowi partnerzy Kart Seniora:

- sklep odzieżowy Prestiż (Kętrzyn, ul. Mielczarskiego) - 5% zniżki na cały asortyment

- sklep "firanki.pl" (Kętrzyn, ul. Kołobrzeska) - 15% zniżki na usługę szycia firan, zasłon i dekoracji okiennych

- Salon "Elixir Day Spa" Zdrowie i Uroda Marta Wilczak (Kętrzyn, ul. Kaszubska) - 10% zniżki na zabiegi prozdrowotne; 10% na zabiegi pielęgnacyjne o wartości przynajmniej 100 zł

- gabinet kosmetyki estetycznej Magdalena Rusiecka (Kętrzyn, ul. Wojska Polskiego) - 10% zniżki na usługi kosmetyczne

- hurtownia odzieży "U Adama" (Kętrzyn, ul. Dworcowa) - 5% zniżki na cały asortyment

- pływalnia kryta przy PCE (Kętrzyn, ul. Poznańska) - 20% zniżki

Fryzjer, mechanik czy zwykłe, codzienne zakupy. Od piątku, 16 października, seniorzy mogą płacić za to mniej. Wszystko dzięki Karcie Seniora 60+ Powiatu Kętrzyńskiego. To pierwszy tego typu projekt w województwie.

Dotychczas karta seniora działała w Szczytnie. Obejmowała jednak tylko miasto, a nie jak u nas - cały powiat. Pod tym względem jesteśmy pionierami w naszym województwie.

Podczas dzisiejszej inauguracji starosta podziękował przedsiębiorcom za przyłączenie się do akcji, wręczając im skromne upominki i certyfikaty. Nie zabrakło także seniorów - w ciągu godziny pracownicy starostwa rozdali blisko 200 kart! Od piątku, 16 października seniorzy będą mogli korzystać ze swoich kart. Na początek mogą wybierać wśród blisko 40 punktów handlowych na terenie powiatu.

- Wierzę, że, niczym kula śnieżna, nasz projekt będzie się nakręcał i wkrótce tych firm będzie więcej - powiedział wicestarosta Michał Krasiński.

Gościem specjalnym gali była poseł Urszula Pasławska. O odpowiednią oprawę zadbały zaś Baby z Babieńca.