Szanowni Państwo!

Z przyjemnością pragniemy Państwa poinformować, że Starostwo Powiatowe w Kętrzynie po raz czternasty organizuje Festiwal Ekologiczny „Czysty Powiat”, który ma na celu kreowanie wśród dzieci i młodzieży właściwych postaw wobec środowiska.

Nasze przedsięwzięcie odbędzie się 27 maja 2017 r. w Barcianach. Będą to zarówno eliminacje, jak i wyłonienie zwycięzców oraz wręczenie nagród laureatom konkursów.

Dla zgłoszonych uczestników zapewniamy nieodpłatny posiłek. Celem skorzystania
z niego proszę o wypełnienie załączonego do niniejszego pisma oświadczenia.

Wzorem lat ubiegłych proponuję następujące konkursy:

- piosenki o charakterze ekologicznym,

- konkurs plastyczny „Pancerz natury”,

- konkurs fotograficzny „Zaczarowany las”.

Do udziału w przedsięwzięciu mam zaszczyt zaprosić także Państwa Placówkę.  Szkoły zainteresowane uczestnictwem w Festiwalu winny wypełnić formularz zgłoszeniowy do udziału w konkursie piosenki oraz oświadczenia umieszczone w poniższych załącznikach i przesłać w nieprzekraczalnym terminie do 31 marca 2017 r. listownie na adres (decyduje data stempla pocztowego):

Starostwo Powiatowe w Kętrzynie

Z dopiskiem „XIV FESTIWAL EKOLOGICZNY”

lub dostarczyć osobiście do Biura Obsługi Interesanta Starostwa Powiatowego w Kętrzynie.

Osoba do kontaktu:

Karolina Nestorowicz – tel. 089 751 17 03