21 stycznia w Komendzie Powiatowej Policji w Kętrzynie odbyła się coroczna odprawa. Uczestniczyli w niej: Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Olsztynie mł. insp. Andrzej Zielonka, Prokurator Rejonowy w Kętrzynie Jarosław Duczmalewski, Burmistrz Miasta Ketrzyn Krzysztof Hećman, wicestarosta Sławomir Jarosik oraz funkcjonariusze i pracownicy kętrzyńskiej komendy.

Komendant Powiatowy Policji w Kętrzynie insp. Wiesław Skudelski podsumował pracę tutejszej komendy w 2014 roku. Wskazał, że był to pracowity, trudny i pełen wyzwań rok, a uzyskane wyniki potwierdzają wysoki poziom zaangażowania kętrzyńskich policjantów na rzecz poprawy bezpieczeństwa i porządku publicznego. Zaprezentowane zostały również plany na obecny rok, wśród których znalazły się:

-doskonalenie obsługi obywatela poprzez szybką i skuteczną reakcję Policji na zdarzenie,

- działania skierowane na wzrost poziomu bezpieczeństwa na drogach,

- przeciwdziałanie cyberprzestępczości,

-skuteczniejsza walka z przestępczością gospodarczą,

-zapewnianie bezpieczeństwa imprez m.in. sportowych.