Powiatowy Dom Kultury „Czerwony Tulipan” w Kętrzynie oraz Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu zapraszają do udziału w I Powiatowym Przeglądzie Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych. Przegląd będzie doskonałą okazją do zaprezentowania różnorodnych form artystycznych związanych ze zwyczajami okresu Bożego Narodzenia.

Szykuje się nie lada gratka dla wszystkich fanów występów na scenie: I Powiatowy Przegląd Zespołów Kolędniczych i Jasełkowych. Już niebawem wszyscy chętni będą mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności przed profesjonalnym jury. Do udziału w Przeglądzie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych: grupy kolędnicze, zespoły artystyczne, teatry jasełkowe etc. By wziąć udział w przedsięwzięciu wystarczy do 30 stycznia 2018 roku dostarczyć drogą elektroniczną (na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) wypełnioną kartę zgłoszenia.

Wielki finał odbędzie się 8 lutego w Zespole Szkół im. Macieja rataja w Reszlu. Pełna lista uczestników oraz kolejność wystąpień zostanie opublikowana do 5 lutego 2018 roku na stronie internetowej Powiatowego Domu Kultury w Kętrzynie: www.czerwonytulipan.ketrzyn.pl

karty zgłoszenia dostępne są na stronie Powiatowego Domu Kultury w Kętrzynie