Kolejna umowa podpisana

Kolejna umowa podpisana

Wczoraj starosta kętrzyński Michał Kochanowski oraz Członek Zarządu Olga Wanago podpisali z wykonawcą umowę na realizację inwestycji pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1608N Wopławki – Czerniki”. W związku z pierwszym przedsięwzięciem w ramach Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg na drodze powiatowej w Gminie Kętrzyn, kontrakt został zawiązany w obecności wójta Pawła Bobrowskiego.

Wykonawcą przedsięwzięcia za kwotę 1 315 000,00 zł jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowo – Mostowych „Ostrada” Sp. z o.o. Inwestycja jest dofinansowana z RFRD.

„Współpraca powiatu kętrzyńskiego z gminami jest faktem, a takie wydarzenia jak dzisiaj tylko to potwierdzają. Naszą misję realizujemy w oparciu o hasło „Razem Możemy Więcej”, nie jest to tylko slogan. Liczę na szybkie rozstrzygnięcia kolejnych wniosków drogowych.” – podkreślił starosta kętrzyński Michał Kochanowski.

Zdjęcie przedstawia starostę kętrzyńskiego Michała Kochanowskiego, Członka Zarządu Powiatu Olgę Wanago oraz wójta gminy Kętrzyn Pawła Bobrowskiego
Zdjęcie przedstawia przedstawia przedstawicielu samorządu powiatu kętrzyńskiego Michała Kochanowskiego, wójta gminy Kętrzyn Pawła Bobrowskiego oraz wykonawcę inwestycji Jarosława Nowaka
Zdjęcie przedstawia umowę na realizację zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej nr 1608N Wopławki - Czerniki”