Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Kętrzyńskiego

W sobotę 3 października 2020 r. na Łowisku Sterławki Wielkie odbyły się Otwarte Zawody Wędkarskie o Puchar Starosty Kętrzyńskiego. Pomimo początkowo kapryśnej pogody, blisko czterdziestu pasjonatów wędkarstwa rywalizowało w przyjaznej atmosferze o najwyższe podium w zawodach.
Komisja sędziowska po zważeniu ryb wyłoniła zwycięzców, a zostali nimi:
I miejsce – Marcin Wróblewicz
II miejsce – Dariusz Stefanowicz
III miejsce – Jerzy Łysowski
Największa złowiona ryba (amur o długości 63 cm) padła łupem Marcina Wróblewicza.
W uroczystym zakończeniu starosta kętrzyński Michał Kochanowski pogratulował wszystkim uczestnikom zawodów i wręczył ufundowane przez powiat kętrzyński puchary najlepszym zawodnikom. Nagrody pocieszenia otrzymali wszyscy uczestnicy sobotniego wydarzenia.

Po zakończonych zawodach zorganizowano poczęstunek wędkarzom, na którym oprócz smacznego posiłku można było wymienić się wrażeniami i doświadczeniami z dziedziny wędkarstwa.
Organizatorami zawodów był: powiat kętrzyński oraz Koło Nr 19 Kętrzyn – Miasto.
Wszystkim wędkarzom uczestniczącym w zawodach dziękujemy za udział i zapraszamy za rok !!