Powiatowo – Gminne Święto Plonów za nami!!!

Powiatowo – Gminne Święto Plonów za nami!!!

Powiatowo – Gminne Święto Plonów zostanie na długo w naszej w pamięci. Dożynki to najpiękniejsze święto polskiej wsi. W ten sposób przekazujemy młodemu pokoleniu dumę z własnych korzeni i szacunek do ziemi ojczystej. PRZEPIĘKNIE WAM DZIĘKUJEMY za ogromną frekwencje, za uśmiechy na twarzach, mnóstwo ciepłych słów, gratulacji. Wasza obecność na tegorocznych Dożynkach przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Z całego SERCA raz jeszcze WAM ZA TO DZIĘKUJEMY.

Tego dnia była rewelacyjna pogoda, były przepiękne stoiska, pyszne potrawy, ciasta, różne konkursy, animacje dla dzieci, występy artystyczne i wiele innych atrakcji, to wszystko było dla WAS drodzy mieszkańcy Powiatu Kętrzyńskiego. Wielkie ukłony i podziękowania Pani Dyrektor Wydziału Zdrowia Warmińsko-Mazurskiego Urzędu Wojewódzkiego w Olsztynie Katarzynie Dośla – Szceśniak, dr n. med. Januszowi Pieczyńskiemu oraz dla Szpitala Powiatowego w Kętrzynie za przeprowadzenie badań profilaktycznych. Dziękujemy wszystkim którzy wsparli nasze wydarzenie:
Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa, Agro-Fundusz Mazury, Wojskowe Koło Łowieckie Jeleń z Giżycka, Mirtrans Płoskinia Sp. z o o, Koło Łowieckie Szarak, Koło Łowieckie Wiewiórka, EWAN – Fol,
Hendrix Genetics, Młynomag, Zakład usługowo – handlowy Eko Wod Piotr i Michał Czarneccy, FHU Piotrki S.C Piotr Moroz&Piotr Panewski, Elewarr, Fricke Maszyny Rolnicze.

Fotorelacja z Dożynek:
Dożynki 2023