Rozpoczynamy inwestycję „Kiemławki Wielkie ‐ Winda (ETAP II)”.

Wartość kontraktu to ponad 3 400 000 zł. Konsekwentnie rozwijamy sieć infrastruktury drogowej
w powiecie kętrzyńskim. Jest jeszcze wiele do zrobienia, ale takiego tempa zmian nie było. Projekt dofinansowany z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg oraz budżetu Powiatu Kętrzyńskiego i Gminy Barciany. Wykonawcą zadania będzie firma STRABAG. Ważną informacją dla mieszkańców tej części gminy Barciany jest fakt, że procedowane jest kolejne zamówienie publiczne, które jeszcze w tym roku kompleksowo połączy Kiemławki Wielkie z miejscowością Winda.

Na zdjęciu starosta kętrzyński Michał Kochanowski i wicestarosta Andrzej Lewandowski
Na zdjęciu inwestor, starosta kętrzyński Michał Kochanowski i wicestarosta Andrzej Lewandowski
Na zdjęciu starosta kętrzyński Michał Kochanowski
Na zdjęciu członek Zarządu Mirosław Bobrowski, inwestor, starosta kętrzyński Michał Kochanowski i wicestarosta Andrzej Lewandowski