Uroczyste otwarcie Przedszkola i Żłobka „Smerfowa Kraina” w Kętrzynie

11.10.2018r. to dzień szczególny dla dyrekcji, władz samorządowych, nauczycieli, pracowników i oczywiście dzieci i ich rodziców. To właśnie dziś nastąpiło oficjalne otwarcie Przedszkola i Żłobka „Smerfowa Kraina” przy ul. Wierzbowej w Kętrzynie. Burmistrz Miasta Kętrzyn Krzysztof Hećman, podziękował wszystkim zaangażowanym w budowę przedszkola: wykonawcom, projektantom, nadzorowi budowlanemu, pracownikom Urzędu Miasta. Gratulacje  i życzenia złożyli m.in. poseł na Sejm Urszula Pasławska, poseł na Sejm Władysław Kosiniak-Kamysz, poseł na Sejm Janusz Cichoń, Wicestarosta Powiatu Piskiego Marek Wysocki oraz Wicestarosta Powiatu Kętrzyńskiego Łukasz Wiśniewski. Placówkę poświęcili: ks. Paweł Siebiesiewicz, ks. Prałat Albin Stankiewicz,ks. kan. Stanisław Majewski oraz ks. biskup Paweł Hause. Całość uświetniły występy przedszkolaków , którzy z radością zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne.