Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Jana Pawła II w Kętrzynie

Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. św. Jana Pawła II w Kętrzynie

Drodzy Rodzice!

Już od września br. rozpoczną się bezpłatne zajęcia w ramach wczesnego wspomagania rozwoju dziecka w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im.św. Jana Pawła II w Kętrzynie.

Ośrodek oferuje wielospecjalistyczną, kompleksową pomoc małym dzieciom niepełnosprawnym lub zagrożonym niepełnosprawnością i ich rodzinom. Jeśli jesteś rodzicem dziecka w wieku od urodzenia do rozpoczęcia nauki w szkole, jeśli masz wątpliwości czy rozwój Twojego dziecka przebiega prawidłowo, jeśli chcesz zapewnić mu w przyszłości jak najlepszy start edukacyjny, zapraszamy do zapoznania się z ofertą dotyczącą rekrutacji.

Szczegółowe informacje oraz dokumenty do pobrania dostępne na stronie: https://soswketrzyn.edupage.org/news/#704 oraz pod numerem telefonu 89 751 23 55 / (+48) 786 866 815 (sekretariat Ośrodka).

Pobraną kartę zgłoszenia wraz z oświadczeniem RODO można przesyłać pocztą na adres: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. św. Jana Pawła II,  ul. Klonowa 2 b, 11-400 Kętrzyn z dopiskiem „Wczesne wspomaganie”.