„Ferie na sportowo” w Powiatowy Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji

Z wielką radością gościliśmy młodych sportowców – uczestników Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Starosty Kętrzyńskiego „Ferie Na Sportowo”. Po pełnej sportowej pasji walce puchar za drużynowe zwycięstwo powędrował do Korsz. Kolejne miejsca otrzymały odpowiednio drużyny z Kętrzyna, Reszla i Barcian. Mieliśmy również przyjemność wręczenia indywidualnych nagród…
Oprócz medali, pucharów i statuetek przekazaliśmy drużynom piłki nożne. Wierzymy, że przydadzą się w zdrowym i aktywnym spędzaniu ferii zimowych.
Młodym sportowcom, ich opiekunom i rodzicom dziękujemy za udział w turnieju i zachęcam do kolejnych spotkań w ramach imprez organizowanych przez PCSTiR. Uczniom oczywiście życzymy miłego i sportowego odpoczynku od nauki i energii, która pozwoli mierzyć się z kolejnymi wyzwaniami w szkole.

Tekst: Justyna Stelmaszczyk