Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – Dzień Babci i Dziadka

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach – Dzień Babci i Dziadka

Miejski Ośrodek Kultury w Korszach zorganizował „Dzień Babci i Dziadka”. Na wspólną zabawę przybyli dziadkowie i wnuczęta. Wyjątkowymi gośćmi tego dnia byli dziadkowie. Dzień Babci i Dziadka to święto starszaków i ich wnucząt. Wszystkich przybyłych powitał Tomasz Lenkowski dyrektor MOK, który złożył życzenia oraz zaprosił do wspólnej zabawy.
Imprezę artystycznie otworzyły występy wokalne młodych solistek Victorii Bondar, Kornelii Piwiszkis oraz Gabrieli Maczan. Dziewczęta, na co dzień uczęszczają do Grupy Wokalnej działającej przy naszym ośrodku. Solistki swoimi występami sprawiły wiele radości, za co były nagradzane gromkimi brawami. Po części artystycznej rozpoczął się blok konkursów i zabaw. Pani Agata Gołaszewska przygotowała szereg konkursów dla uczestników imprezy. Dziadkowie i wnuczęta tańczyli m.in. „kaczuszki”, tańczyli z balonami, śpiewali karaoke, wzięli udział w konkursach sprawnościowych. Uczestnicy bawili się na parkiecie przez ponad dwie godziny.
Dużym zainteresowaniem cieszył się również kącik plastyczny przygotowany przez panią Agnieszkę Karusewicz. W kąciku powstawały międzypokoleniowe kalendarze.
Spotkanie było dobrą okazją do aktywnego spędzenia czasu w gronie swoich najbliższych i rówieśników. Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę i zapraszamy do korzystania z naszej oferty.
Tekst i fot.: MOK Korsze