Obchody Międzynarodowego Dnia Dziecka w powiecie kętrzyńskim

Przedstawiciele powiatu kętrzyńskiego nie mogli zapomnieć o najmłodszych.
Starosta kętrzyński Michał Kochanowski, wicestarosta Andrzej Lewandowski oraz przewodnicząca Rady Powiatu Urszula Baraniecka odwiedzili dzieci i młodzież z placówek, dla których organem prowadzącym jest Powiat Kętrzyński. Samorządowcy odwiedzili: Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy im. Jana Pawła II w Kętrzynie, Dom dla Matek z Małoletnimi Dziećmi i Kobiet w Ciąży w Kętrzynie, Powiatowe Domy Dziecka w Reszlu i Kętrzynie, Rodzinne Domy Dziecka w Korszach, Zespół Szkół im. Macieja Rataja w Reszlu, I LO im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie, Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie oraz Powiatowe Centrum Edukacyjne w Kętrzynie.
Podczas wizyt życzono uśmiechu, radości na każdy dzień oraz przekazano upominki i słodycze.

zdjęcie przedstawia starostę i przewodniczącą rady
zdjęcie przedstawia wicestarostę, przewodniczącą rady oraz pracownice powiatowego domu dziecka
zdjęcie przedstawia wicestarostę oraz ucznia
zdjęcie przedstawia wicestarostę, przewodniczacą rady i ucznia