Sukces szczypiornistów   Zespołu Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

Sukces szczypiornistów Zespołu Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie

20 marca 2019 r. w hali sportowej Zespółu Szkół Ogólnokształcących Nr 7 w Olsztynie odbył się finałowy turniej Wojewódzkiej Licealiady Szkolnego Związku Sportowego w Piłce Ręcznej Chłopców. Uczniowie Zespół Szkół im. Marii Curie Skłodowskiej w Kętrzynie wywalczyli I miejsce.

Nasi szczypiorniści pokonali w rywalizacji każdy z każdym faworytów – uczniów V Liceum Ogólnokształcącego im. Wspólnej Europy w Olsztynie i I Liceum Ogólnokształcącego im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Giżycku. Gospodarze nie spodziewali się, że przegrają z uczniami z ZS z Kętrzyna, ponieważ większość z nich gra w II-ligowym Szczypiorniaku.

Naszą szkołę reprezentowali: Maciek Gryczka, Rafał Krysiak, Michał Rutkowski, Maciej Wójcik, Michał Kowszuk, Dominik Pałasz, Marcin Marcinkowski, Kacper Nahorny. Trenerem chłopców jest nauczyciel ZS im. M. Curie Skłodowskiej w Kętrzynie pan Kamil Roksela.

Jesteśmy dumni, że szkoła dla której organem prowadzącym jest Powiat Kętrzyński okazała się najlepsza w województwie w piłce ręcznej chłopców.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!